Promocje
Błękitne różyczki - wsuwki do włosów
Błękitne różyczki - wsuwki do włosów
12,00 zł 8,40 zł
szt.
Kanapki z jajkiem- wsuwki do włosów
Kanapki z jajkiem- wsuwki do włosów
12,00 zł 8,40 zł
szt.
Różowe misie - wsuwki do włosów
Różowe misie - wsuwki do włosów
12,00 zł 8,40 zł
szt.
Tarty owocowe  - wsuwki do włosów
Tarty owocowe - wsuwki do włosów
12,00 zł 8,40 zł
szt.
Brązowe sówki  - wsuwki do włosów
Brązowe sówki - wsuwki do włosów
12,00 zł 8,40 zł
szt.
Różowe kwiatki  - wsuwki do włosów
Różowe kwiatki - wsuwki do włosów
12,00 zł 8,40 zł
szt.
Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W przypadku zniszczenia produktów podczas przesyłki lub podczas użytkowania zgodnego z zastosowaniem przedmiotów, proszę o niezwłoczne przesłanie zdjęć oraz opisu sytuacji w jakiej przedmiot uległ zniszczeniu. Proszę o kierowanie takich wiadomości na maila sklep@bimbamsobie.pl. Odpowiem jak najszybciej (najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych) i zaproponuję rozwiązania sytuacji. Jeśli przedmiot będzie całkowicie zniszczony np. przez przesyłkę - nie będzie potrzeby zwracania produktu (udokumentowane zdjęciami). W innym wypadku proszę postępować z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu (jeśli została wystawiona).

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Kinger Kinga Rozwadowska
Sobótki 10a/5
80-247 Gdańsk

_______________________________________

 

Zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 30 dni na zwrot towaru. Zwracane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania, na czas przesyłki muszą zostać dobrze zapakowane (najlepiej w tekturowe pudełko lub folię bąbelkową - sama koperta bąbelkowa to za mało), tak abym otrzymała je w nienaruszonym stanie. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij  na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Kinger Kinga Rozwadowska
Sobótki 10a/5
80-247 Gdańsk

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Po otrzymaniu przesyłki od Państwa niezwłocznie zwrócę wszystkie otrzymane od Państwa płatności, nie później niż do 14 dni kalendarzowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl