Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji

W przypadku zniszczenia produktów podczas przesyłki lub podczas użytkowania zgodnego z zastosowaniem przedmiotów, proszę o niezwłoczne przesłanie zdjęć oraz opisu sytuacji w jakiej przedmiot uległ zniszczeniu. Proszę o kierowanie takich wiadomości na maila sklep@bimbamsobie.pl. Odpowiem jak najszybciej (najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych) i zaproponuję rozwiązania sytuacji. Jeśli przedmiot będzie całkowicie zniszczony np. przez przesyłkę - nie będzie potrzeby zwracania produktu (udokumentowane zdjęciami). W innym wypadku proszę postępować z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu (jeśli została wystawiona).

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Kinger Kinga Rozwadowska
Sobótki 10a/5
80-247 Gdańsk

_______________________________________

 

Zwrot towaru


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 30 dni na zwrot towaru. Zwracane przedmioty nie mogą nosić śladów użytkowania, na czas przesyłki muszą zostać dobrze zapakowane (najlepiej w tekturowe pudełko lub folię bąbelkową - sama koperta bąbelkowa to za mało), tak abym otrzymała je w nienaruszonym stanie. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij  na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Kinger Kinga Rozwadowska
Sobótki 10a/5
80-247 Gdańsk

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Po otrzymaniu przesyłki od Państwa niezwłocznie zwrócę wszystkie otrzymane od Państwa płatności, nie później niż do 14 dni kalendarzowych.

 

UWAGA! Zwrotom nie podlegają przedmioty wykonywane na specjalne zamówienie np. na podstawie opisu lub zdjęcia.

 

.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl